loading
Zakończenie sezonu live streamów 2023
Udostępnij tą treść

Realizując wrześniowy live stream z ostatnich dwóch rund Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski nie spodziewaliśmy się, że do końca roku zrealizujemy jeszcze 6 transmisji na żywo! W wyniku intensywnych rozmów prowadzonych jeszcze w październiku, podjęliśmy się realizacji live streamu z nowej dla nas dyscypliny – kolarstwa przełajowego. Miała to być jedna runda Pucharu Polski w Kolarstwie Przełajowym – testowo – a sezon 2023 nieoczekiwanie zakończyliśmy wynikiem 6 zrealizowanych transmisji na żywo! 4 serie Pucharu Polski Cyclocross oraz 2 z 3 rund Super Pucharu Polski Cyclocross ostatecznie znalazły się w naszym kalendarzu.

Dzięki współpracy z Organizatorami poszczególnych rund, Kamilem Dziedzicem z Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław oraz Kacprem Krawczykiem z portalu naszosie.pl, a także Pawłem Kuflikowskim z portalu mtbxcpl, udało nam się spełnić rolę swoistego Promotora tej dyscypliny w polskim internecie.

„Na dziś możemy pochwalić się nie tylko zrealizowaniem na wysokim poziomie transmisji na żywo z 6 serii Pucharu i Super Pucharu Polski, ale także oglądalnością na poziomie 32.000 unikalnych widzów. To liczby, których nie spodziewaliśmy się osiągnąć w pierwszym roku realizacji tego cyklu.” – mówi właściciel firmy WENA SPORT LIVE, Piotr Plezia.

Tym sposobem sezon 2023 w firmie Wena Sport Live drugi raz dobiegł końca, ale pomimo chwilowego przestoju od nadawania praca w firmie nie stanęła w miejscu.

„Brak streamów w kalendarzu nie oznacza, że nic się u nas nie dzieje. Od kilkunastu tygodni pracujemy już intensywnie nad naszymi przyszłorocznymi planami. Do szeroko pokazywanego w ubiegłych latach polskiego motorsportu, na pewno ponownie dołączą relacje na żywo z „dwóch kółek” i z pewnością będzie to kierunek w którym w najbliższych latach będziemy chcieli się rozwijać. Rozmawiamy zarówno z Organizatorami imprez MTB, CX jak i szosowych. Z naszego kręgu zainteresowań nie schodzi jednakże motorsport, poza wybranymi rundami RSMP, ponownie będziemy chcieli pokazać cykl MPRC i może ponownie spróbować swoich sił w WSMP.”

Przyszły sezon zapowiada się bardzo pracowity, a o szczegółowych planach zaczniemy Was informować już po Nowym Roku!

#wenasportlive #wenalive