loading
Realizujemy live stream z finałowych rund WSMP 2023
Udostępnij tą treść

Po testowej dla nas 3 rundzie WSMP, czas zmierzyć się z nowym wyzwaniem jakim jest dwudniowa realizacja transmisji na żywo z 9. i 10. Rundy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski! Zdobyte na Torze Poznań doświadczenie zaowocowało jak do tej pory trzema świetnymi realizacjami przeprowadzonymi na zlecenie Klientów.

Do realizacji tego zlecenia wykorzystamy ponownie przetestowany już w tym roku, innowacyjny system bezprzewodowego przesyłu sygnału w jakości FHD, z 7 kamer rozmieszczonych na całym torze. Operatorzy pracują zdalnie na dedykowanych plecakach, a cały sygnał jest odbierany i montowany na żywo w naszym mobilnym Wozie Transmisyjnym. Dzięki braku konieczności rozkładania kabli, możemy bardzo elastycznie podejść do ustawienia kamer, a także możemy rozpocząć transmisję na żywo zaledwie w 2 godziny od przyjazdu na miejsce eventu!

Transmisja z obu dni będzie dostępna jak zwykle za darmo na naszym kanale YouTube oraz kanale kablowym Sportowa TV.

WSMP to kolejna dziedzina sportu, którą mamy przyjemność realizować w tym roku. Dołączyła ona do naszej oferty zaraz obok Rajdów Samochodowych oraz Rallycrossu.