loading
Puchar Polski Cyclocross po raz pierwszy na antenie WENA SPORT LIVE
Udostępnij tą treść

W miniony weekend na zlecenie Organizatora przeprowadziliśmy transmisję na żywo drugiej serii zawodów cyklu Pucharu Polski w Kolarstwie Przełajowym, które odbyły się w Kluczborku.

Była to pierwsza nasza realizacja z tej dyscypliny, dlatego podeszliśmy do niej z dozą ciekawości, ale także traktowaliśmy to jako duże wyzwanie. Dzisiaj możemy się już pochwalić, że debiut udał się w 100% zarówno pod względem technicznym, ale także w dużej mierze dzięki wspaniałej pogodzie.

Do realizacji użyliśmy po raz kolejny innowacyjnego systemu bezprzewodowego przesyłu sygnału na duże odległości, dzięki czemu 5 kamer mogło być rozmieszczonych w najciekawszych fragmentach trasy, a kibice mogli śledzić rywalizację praktycznie na całej długości trasy.

Dzięki współpracy z portalem naszosie.pl oraz #mtbxcpl podczas niedzielnych zawodów udało się osiągnąć oglądalność na poziomie niemal 10.000 – a w peaku, podczas wyścigu Elity Mężczyzn, na wszystkich naszych naszych kanałach dystrybucyjnych relację na żywo oglądało ponad 300 osób jednocześnie!

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie do realizacji transmisji z tego wydarzenia, a kibicom za tak liczne jej oglądanie 😉

#wenasportlive