loading
Ostatnia runda Rally Masters 2021 na antenie WENA SPORT LIVE
Udostępnij tą treść

Już za niespełna 2 tygodnie, w niedzielę 7.11.2021, odbędzie się ostatnia runda cyklu Rally Masters i będzie to ostatnia planowana runda tego cyklu na której pojawimy się z naszymi kamerami. Niestety i tym razem okolice rozgrywanego rajdu również nie są dla ekipy WENA SPORT LIVE zbyt łaskawe:

„O ile zawodnicy nie mogą narzekać na urokliwe, wymagające i techniczne trasy zlokalizowane w okół Barda, to dla nas ograniczona infrastruktura LTE, wąwozy, góry i doliny zasłaniające nadajniki, stanowią przeszkodę nie do przejścia. Z tego względu zdecydowaliśmy się na transmisję na żywo jedynie z dwóch miejsc, bez relokacji między odcinkami”. – mówi szef projektu WENA SPORT LIVE Piotr Plezia

Jednak pomimo tych problemów realizatorzy transmisji mają kilka pomysłów, jak dostarczyć widzom maksymalnie dużo emocji.

„W tym celu planujemy m.in. po raz pierwszy w tym roku przeprowadzić transmisje równoległe z obu odcinków specjalnych OS 1/3/5 OPOLNICA i OS 2/4/6 ŻDANÓW. ” – uchyliła rąbka tajemnicy Paulina Przydryga, koordynator i realizator transmisji live.

Organizator na liście startowej zwodów spodziewa się ok. 40 zawodników w RO i SKJS, w wielu klasach tytuły nie są jeszcze rozdane, liczymy więc na emocjonującą walkę!

Partnerami transmisji są:

Millers Oils Polska, Negotti – wycieraczki samochodowe, Paweł Ferdek – ekspert kredytowy, DST – transport & logistics oraz Grupa Rajdowa „Brodacz”