loading
Rajdowa jesień na kanale WENA SPORT LIVE
Udostępnij tą treść

Rozpoczyna się rajdowa jesień – czas więc na publikację harmonogramu październikowych transmisji na #wenasportlive! Po 7-tygodniowym maratonie czas na chwilkę oddechu. W tym miesiącu czekają na Was dwie transmisje na żywo:

🔴 rajdową jesień rozpoczniemy w przyszły weekend (16-17.10.2021) od relacji live z 3. Rally Radków – 5. Runda Marten Tarmac Masters™ 2021 – czyli ostatniej, decydującej rundy tego popularnego cyklu,

🔴 już tydzień później (24.10.2021) pojedziemy w okolice Góry Św. Anny ⛰⛰⛰ w woj. opolskim, aby transmitować dla Was 3.rundę Opolski Samochodowy Puchar Rajdowy – 3. SKJS Anna.

Niestety ze względów logistycznych nie będziemy w stanie przeprowadzić transmisji live z ostatniej rundy RSMP w Koszycach 🇸🇰🙁 Od razu utniemy także wszelkie plotki krążące w internecie na ten temat – do Koszyc nie jedziemy głównie z powodu braku technicznych możliwości do przeprowadzenia transmisji w tamtym rejonie, a ponieważ posiadamy na razie tylko jeden wóz transmisyjny – także z powodu braku możliwości podzielenia ekipy na dwie części, bowiem w tym samym terminie wypada ostatnia runda Tarmac Masters.Sezon rajdowy w Polsce powoli dobiega końca, w planach na ten rok mamy jeszcze dwie lub trzy relacje live, ale my myślami jesteśmy już przy sezonie 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣!

Wszystkie transmisje dostępne są za darmo na profilu Facebook WENA SPORT LIVE.

fot. Łukasz Koziarski