loading
3 seria Pucharu Polski w Kolarstwie Przełajowym
Udostępnij tą treść

Tegoroczny sezon Cyclocross jak do tej pory płata figla zarówno Organizatorom, jak i Zawodnikom! Z 3 rozegranych serii, rywalizacja w dwóch z nich przebiegała w iście wrześniowej, słonecznej pogodzie. To duże zaskoczenie jak na połowę listopada. Cieszyli się za to kibice oraz nasza firma streamingowa, która ponownie zatrudniona została do zrealizowania transmisji na żywo z Pucharu Polski Cyclocross w Koziegłowach.

Na tej realizacji ponownie wykorzystaliśmy, sprawdzony system przesyłu sygnału po sieci LTE, a obraz z 5 kamer montowany był na żywo w naszym wrocławskim studiu. Tak jak poprzednio, również ta transmisja cieszyła się wśród kibiców dużą popularnością, przebijając ponownie barierę 10.000 oglądalności.

Dziękujemy za zaproszenie nas przez organizatora do realizacji tej transmisji, a dodatkowo podziękowania składamy dla wszystkich osób, które przyczyniły się do zrealizowania live streamu z Koziegłów, w tym: Kamilowi Dziedzicowi z Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław, Tomkowi Kubali z Pressing Team, Cyprianowi oraz Maciejowi Jezierskiemu oraz Kacprowi Krawczykowi z portalu naszosie.pl za wspaniały komentarz!

Foto: Dariusz Krzywański

ZOBACZ ZAPIS TRANSMISJI NA ŻYWO Z TEGO WYDARZENIA!

#wenasportlive